KÁVA NA FILTR

Pro světleji pražená kávová zrna se snažíme vybrat kávy se zajímavým chuťovým profilem. Tyto kávy vyniknou zejména při přípravě alternativními metodami, jako jsou french press, aeropress, vacuum pot a další. Samozřejmě milovníci ovocných chutí s lehčím tělem, si je můžou dopřát i na espresso.  


El Placer, Supremo Honey

AKČNÍ CENA

100% arabika Kolumbie

NEODOLATELNÁ NABÍDKA !!!

Díky unikátnímu zpracování kávy nazývané "honey" je tato káva laděna do sladších tónů. Těšit se můžete na velice příjemné výraznější tělo se svěží chutí zeleného jablka, nugátu a pražených mandlí, se střední kyselinkou a sladkostí. Hodí se výborně na filtr.

Datum pražení: 8. 7. 2020

Zvolte si variantu:

Cena od 230,00 Kč
Please select variants first

POPIS PRODUKTU

Oblast: Risaralda, Kolumbie

Farma: El Placer

Nadmořská výška: 1600 - 1650 m n. m.

Odrůda: Supremo

Zpracování: Honey

Sklizeň: Červen 2018

Certifikace: Káva z rukou farmáře - mikrolot

SCAA: 84,75

Profil pražení: vyprofilované světlejší, filtr


HISTORIE FARMY

Rodina paní Patricie Builes provozuje farmu El Placer již 45 let, předává své znalosti kávy dalším generacím. Odrůda Arabika Supremo byla vysazena v roce 2012 a všechny její rostlinky jsou neustále sledovány. Farma El placer se nachází v Risaraldě, v srdci kávové kulturní krajiny Kolumbie.

Zrna zpracované metodou Honey pochází z farmy El Placer, což znamená "Potěšení" a to je přesně to, co cítíte, když pijete tuto sladkou a vyváženou kávu s vůní karamelu, červeného ovoce a medu.